ADVENTNÍ RELAX V SÁRVÁRU
A VÁNOČNÍ ATMOSFÉRA GYŐRU
MAĎARSKO – POHODOVÝ ADVENT V TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH 2026
Kód zájezdu: HU814-26 Počet nocí: 2 Strava: 2x polopenze Ubytování: hotel***
Termíny a ceny zájezdu
| Kód | Termín | Nástupní místa | Počet nocí | Dospělá osoba 2x polopenze |
|
|---|---|---|---|---|---|
| HU814-26-1 | od: 04.12.2026
do: 06.12.2026 |
zobrazit
Praha, Svitavy, Brno, Pardubice, Hradec Králové, Olomouc |
2 |
7 490 Kč
6 741 Kč |
Rezervovat místa |
Anotace
Závěr cesty patří sváteční zastávce v Győru, kde je dostatek času na historické centrum i adventní trhy – případně i na alternativní relax v místních termálech pro ty, kdo dají přednost odpočinku před procházkou.
Zájezd pro všechny, kteří chtějí „vypnout“, načerpat energii a přivézt si domů adventní náladu i drobné dárky.
Program zájezdu
Odjezd do Sárváru
Odjezd z Prahy v cca 05:30 hod. a dále dle míst nástupů do Maďarska. Kolem poledne příjezd do SARVÁRU. Ubytování v hotelu hned vedle hlavního vchodu do lázeňského areálu. Odpoledne relaxace a odpočinek v lázních, které se řadí mezi nejlepší termální lázně Maďarska.
2. den zájezdu
Termální lázně Sarvár a renesanční hrad Nádasdy s adventní atmosférou
Po snídani je celý den věnován odpočinku a regeneraci v termálních lázních SÁRVÁR – hosté mohou dle chuti střídat klidnější léčebné bazény s termální (léčivou) vodou a relaxační zónu, která je oddělena od živější rodinné části. K oblíbeným patří také saunový svět (různé typy saun a parních procedur).
Zájemcům nabídneme i příjemné zpestření mimo vodu: odpoledne je možné se s průvodcem vydat na návštěvu Ferenc Nádasdy Museum v areálu hradu Nádasdy – renesančního šlechtického sídla s opevněním (italský bastionový systém) a muzejními expozicemi, které připomínají význam města v dějinách uherské kultury.
Po prohlídce lze podle aktuální nabídky navštívit vánoční jarmark v Sárváru (adventní prodej, řemesla a občerstvení). Kdo dává přednost čistě relaxačnímu dni, zůstává samozřejmě po celou dobu v termálech.
3. den zájezdu
Adventní Győr a odjezd do ČR
Po snídani odjedeme ze Sárváru a čeká nás adventní zastávka v GYŐRU – elegantním barokním městě, které se v prosinci obléká do sváteční výzdoby a láká příjemnou atmosférou „malého velkoměsta“. Projdeme se kolem hlavního barokního náměstí s Mariánským sloupem a benediktinským kostelem sv. Ignáce z Loyoly. Poté vystoupáme do nejstarší části města na Káptalandomb, kde si zvenku prohlédneme Katedrální baziliku Nanebevzetí Panny Marie (individuální vstup je zdarma). Kdo bude chtít, může si za příplatek dopřát i krásný výhled z Biskupského hradu – vyhlídkové věže.
Následovat bude dostatek osobního volna – na adventní trhy i na relax. Nabízíme variantu „podle chuti“: milovníci adventní atmosféry si užijí trhy, svařené víno či punč, drobné dárky, řemeslné výrobky a procházku vyzdobenými uličkami. Kdo dává přednost odpočinku, může individuálně zamířit do vodního a termálního areálu Rába Quelle (RQ Water Adventure Park and Thermal Bath) – ideální tečka na zpáteční cestu do ČR.
Cena zahrnuje
- dopravu autobusem (nástupní místa trasa A),
- 2x ubytování v hotelu*** – 2lůžkové pokoje s příslušenstvím,
- 2x polopenzi,
- hotelové wellness,
- průvodce CK.
Cena nezahrnuje
- vstupné vč. termálních lázní,
- pobytovou taxu,
- fakultativní služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
Fakultativní příplatek
- 1lůžkový pokoj pouze na vyžádání,
- komplexní pojištění storna zájezdu: do 69,99 let 190 Kč, 70+ let 220 Kč.
Věk pro sazbu pojištění storna se posuzuje podle kalendářního roku: pokud klient v daném roce dovrší 70 let, spadá po celý rok do kategorie 70+ (bez ohledu na termín zájezdu); jinak platí kategorie do 69,99 let.
Doporučujeme
- Zažijete kouzlo adventního Maďarska – slavnostně vyzdobený Győr s vánočními trhy a atmosférou, doplněný relaxem v termálních lázních – ideální zimní výlet.
- Termální lázně v Sárvár (Sárvár Gyógy-és Wellnessfürdő): Oblíbený termální a wellness areál s certifikovanou léčivou vodou, termálními bazény a širokou nabídkou procedur. Nechybí saunový svět a možnost relaxu i v teplé vodě venku (celoročně).
- Termální lázně v Győr (Rába Quelle – Water Adventure Park and Thermal Bath): Moderní komplex, který kombinuje termální relax (vnitřní i venkovní bazény) se zážitkovou částí a atrakcemi pro rodiny. Součástí jsou také tobogány a vodní prvky, takže je to skvělé jak na odpočinek, tak na zábavu.
Nástupní místa
Doprava
Ubytování a stravování
2x ubytování v hotelu*** – 2lůžkové pokoje s příslušenstvím.
STRAVOVÁNÍ
2x polopenze. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.
Cestovní dokumenty, vízum, očkování, pojištění
Na cestu nezapomeňte platný cestovní doklad. I když jsme od 1. 5. 2004 členy EU a pro cesty na území EU stačí občanský průkaz (jen tzv. karta, od 1. 1. 2006 jen se čtecí zónou), doporučujeme všem vzít s sebou raději platný cestovní pas. CK nemůže přebírat odpovědnost za úspěšné odbavení svých klientů při přejezdech. Prosím, nezapomeňte, že vaše cestovní pasy musí být platné ještě alespoň půl roku po návratu z dovolené. Dle vyjádření MV ČR je občanský průkaz cestovním dokladem pouze pro držitele dokladu. Každý účastník zájezdu je osobně odpovědný za dodržování pasových, celních, zdravotních a dalších předpisů země, do níž cestuje. CK nepřebírá odpovědnost za vízové povinnosti cizích státních příslušníků do navštívených zemí. Prosím mějte u sebe několik kopií cestovního dokladu, popřípadě i v elektronické podobě (např. uložené v emailové poště). Tyto kopie mohou usnadnit řešení mnoha situací.
CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ (ZA PŘÍPLATEK)
Každý účastník zájezdu je povinen vycestovat do zahraničí s cestovním pojištěním.
Zajistili jsme pro vás nové komplexní cestovní pojištění u UNIQA pojišťovna, a.s., které je možné přiobjednat ke všem zájezdům, pokud již není součástí základní ceny zájezdu.
Více informací o pojištění naleznete ZDE.
Doplňující info k zájezdu
Napětí: 230 V, Frekvence: 50 Hz. Zástrčka typu C je tvořena 2 hroty (tzv. eurozástrčka). Tyto zástrčky jdou kromě Velké Británie a Irska použít v celé Evropě. Ve většině hotelů najdete zásuvky pro holicí strojky, nabíječky mobilních telefonů i fény. Euroadaptér (většinou se dá půjčit na recepcích hotelů či campingů).
VELVYSLANECTVÍ A KONZULÁTY
Pokud ztratíte pas nebo potřebujete jinou pomoc, spojte se s velvyslanectvím nebo konzulátem.
Kontaktní český úřad - Maďarsko - Velvyslanectví Budapešť
Kontaktní český úřad - Maďarsko - Konzulární oddělení velvyslanectví Budapešť
Maďarsko - České centrum Budapešť
CESTOVÁNÍ DO MAĎARSKA
Pro vstup a pobyt na území cizího státu musejí občané ČR splňovat podmínky stanovené jeho zákony. Ke sdělování aktuálních podmínek vstupu a pobytu na území cizího státu je příslušný zastupitelský úřad daného státu. Následující informace jsou určeny k základní orientaci. Ministerstvo zahraničních věcí ČR proto doporučuje českým občanům, aby si před cestou ověřili u zastupitelského úřadu navštěvovaného státu, zda se podmínky pro vstup a pobyt nezměnily.
Více informací ZDE.
DOPORUČENÍ PRO TURISTY
DROZD – Registrace občanů při cestách do zahraničí
https://drozd.mzv.gov.cz/
Projekt „Dobrovolné registrace občanů České republiky při cestách do zahraničí (DROZD) umožňuje českým občanům poskytovat na dobrovolném základě informace o svém plánovaném pobytu v zahraničí.
• Prosíme o důkladné označení Vašich zavazadel Vaším jménem a CK REDOK
V současné situaci je nutné počítat se zvýšenou kontrolou na hranicích a je pro nutné dodržet množství alkoholu a cigaret deklarované v odbavení.
PROGRAM ZÁJEZDU
Dle katalogu. Může být však přizpůsoben časovému limitu na trase, počasí, nepředvídatelným okolnostem na cestě i po dobu konání zájezdu. Změna programu vyhrazena.
Potřebujete další informace ?
Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.
Poslat dotaz k zájezduZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%
Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

.svg.png)

Facebook
Uložit
Tisknout